Kim jesteśmy?

Nasz portal został stworzony po to, by ułatwić życie milionom Ukraińców mieszkających w Polsce. Tutaj można znaleźć wszystko poczynając od serwisów elektroniki, biur tłumaczeń, parków rozrywki i kończąc urzędami, bankami i ambasadami. Dla firm działających w Polsce to świetna okazja zwrócić na siebie uwagę 2 milionów potencjalnych klientów. Dla użytkowników portalu również jest możliwość sprzedawania oraz kupna: odzież, elektronika, samochody itd. Poszukujące pracy mogą znaleźć setki ofert i wysłać swoje CV bezpośrednio do pracodawcy.

Celem naszego projektu jest szybsza integracja Ukraińców, pomoc w załatwieniu różnego rodzaju spraw oraz otwieranie nowych możliwości.

Co robimy?

Pragniemy zaoszczędzić Państwa czas, wyszukując najlepsze oferty firm ze wszystkich możliwych branż i publikując krótką informację na naszej stronie. Korzystając z portalu, nie trzeba tracić godziny na poszukiwanie informacji oraz czytanie setek ofert, czasami nawet z tłumaczem w drugiej ręce. Nasza baza jest przetłumaczona na ukraiński, rosyjski oraz angielski. Jest prosta w użytkowaniu oraz całkowicie darmowa.

Codziennie na Portalu publikowane są artykuły, zamieszczające najciekawszą i najpotrzebniejszą Ukraińcom informację: podpowiedzi na temat legalizacji pobytu, poszukiwaniu pracy, ubezpieczenia itd. Również polecamy rożne ukraińskie firmy lub serwisy, które zostały stworzone specjalnie po to, by każdy Ukrainiec czuł siebie jak w domu.

Otwórz z nami nową rzeczywistość informacyjną!